Sekčné Brány

Sekčné brány


Sekčné garážové brány sú inteligentné a dostupné pre všetky typy garáží.
Brány majú ohybné spoje sekčných panelov, vďaka ktorým sa pohodlne otvoria vysunutím pod strop garáže.
Môžete si vybrať z mnohých designov v širokej rade farieb, alebo dekorov dreva.
Vaše nové sekcionálne garážové brány tak budú perfektne ladiť s oknami a dverami a podčiarknu jedinečnosť vášho domu.
Vďaka zatepleným panelom a izoláciu vám naše brány zaručujú ochranu pred poveternostnými vplyvmi.
Sekcionálne garážové brány dodávame s inteligentnými pohonmi, vďaka ktorým je pohodlne a bezpečne otvoríte aj zatvoríte diaľkovým ovládaním.


Stavebná pripravenosť
Stavebná pripravenosť je prvým a veľmi dôležitým krokom pred montážou nových brán, preto jej venujeme maximálnu pozornosť. V rámci komplexnej podpory Vám radi poskytneme všetky informácie týkajúce sa stavebnej pripravenosti Vašej stavby.

OL - ostenie ľavé
OP - ostenie pravé
VN - výška nadpražia
SŠ - stavebná šírka
SV - stavebná výška 


Farby

Pozeráte sa radšej na kresbu dreva, alebo milujete pastelové farby? Garážové brány budú v každom prípade vyzerať presne podľa vás. Na výber totiž máte z viac ako 2 500 farieb, niekoľkých imitácií dreva alebo základných farieb.

Aj z vnútornej strany sekcií môžete vyberať z kompletnej ponuky farieb, imitácií dreva, a to v kombinácii so všetkými typmi prelisov. Štandardne je vnútorná strana sekcií dodávaná v základnej bielej farbe a prelise lamela.

Hladký povrch

 

Stucco povrch

Imitácia dreva

 

Prelisy

Aby si vybral naozaj každý, ponúkame 4 typy prelisov zdarma.

Priehľadná hliníková sekcia

 
Do plochy brány vsadíme panely z extrudovaného hliníka, ktorý dokážeme nalakovať akoukoľvek farbou a zjednotiť ho s farbou brány.

Kazetové oknoVkladáme ho predovšetkým do kazetových brán, môže ale ísť aj inam. Výplň je z akrylátu, rám farebne ladí s bránami. Môžete si vybrať prevedenie bez mriežky alebo s mriežkou, rozmer okna je 488 x 322 mm.
 


Integrované dvere

Garážovú bránu je možné osadiť integrovanými dverami LD16 so štandardným alebo zníženým prahom. Dvere majú samozatvárač, kľučku a zámok. Ak sú okrem toho vybavené elektrickým bezpečnostným zariadením, nehrozí, že sa brána začne dvíhať pri otvorených dverách.

 


>>>Katalóg Brány.pdf<<<Máte otázku? Napíšte nám...