Rolovacie garážové brány

ROLOVACIE GARÁŽOVÉ BRÁNY


Rolovacie garážové brány sú ideálnym riešením pre garáže, kde je kladený dôraz na maximálne využitie priestoru. Svojím konštrukčným riešením zaisťujú úsporu miesta ako v garáži, tak v priestore pred ňou. Možno ich ľahko nainštalovať bez ďalších stavebných úprav do už postavenej garáže. Jedna z hlavných predností rolovacích garážových brán je zachovanie priestoru pod stropom garáže. Tento priestor je možné ďalej využiť napríklad na zavesenie najrôznejších vecí ako lyží, bicyklov, atď Využitie týchto brán však nekončí iba u garáží, možno nimi zabezpečiť akýkoľvek potrebný priestor. Rolovacie brány sa skladajú z lamiel PVC alebo AL, ktoré sú umiestnené nad sebou. Ovládanie je riešené pružinou, alebo elektropohonom. Rolovacie brány je vždy nutné osadiť protipádovou brzdou. Sú obľúbené predovšetkým pre svoju jednoduchosť, bezporuchovosť, nezaberajú žiadny úžitkový priestor, a ich montáž nevyžaduje žiadne dodatočné úpravy. Možno ich jednoducho použiť ako pre novostavby, tak pri renovácii.
 
 Garážové brány na mieru


Rolovacie garážové brány vám vyrobíme presne na mieru každému zákazníkovi. Garážové rolovacie brány sú svojím jednoduchým a estetický vzhľadným prevedením sú vhodné do každej garáže. Tieto garážové brány môžete objednať v nadštandardnom výberu farieb i najrôznejších dekorov. Na prianie je možné rolovacie garážové brány osadiť priehľadovými lamelami, ktoré vám zaistia presvetlenie vnútorného priestoru. Tieto brány sú prevažne bezúdržbové, takže nevyžadujú mazanie, uťahovanie a ďalšie nastavovanie alebo pravidelný odborný servis, veľmi jednoduchá je taktiež výmena lamiel pri prípadnom poškodení. Samozrejmosťou rolovacích garážových brán je zabezpečovací systém na ochranu pred zlodejmi. Sú charakteristické nízkou hlučnosťou, disponujú výbornou tepelnou izoláciou a vysokou kvalitou lamely. Môžete ich otvárať buď pomocou tlačidla, alebo diaľkového ovládania, ktoré je dnes takmer základnou výbavou.
 

Stručný opis rolovacích garážových brán LOMAX


Rolovacie brány pre dodatočnú montáž. Garážové rolovacie brány svojim jednoduchým a esteticky vzhľadným prevedením sú vhodné do každej garáže. Svojim konštrukčným a technickým riešením nezaberajú vo vnútri garáže takmer žiadny priestor. Možno ich nainštalovať bez stavebných úprav do už postavenej garáže. Ovládanie navíjacou pružinou alebo elektropohonom. Rolovacie brány je nutné podľa EN ČSN12453 osadiť protipádovou brzdou!
 
Rolovacie brány bez boxu (ECO-GV-AL-77)
 
 
Rolovacie brány s viditeľným boxom (GV-AL-77)

 
Typy lamiel

Lamela so zateplením

Hliníková valcovaná lamela s polyuretánovou penou, krycia výška 77 mm, max šírka 5 m (možnosť kombinácie s akoukoľvek farbou alebo imitáciou dreva, popr. lamelou s okienkami)

 


 

Lamela bez zateplenia

Hliníková extr. lamela, krycia výška 77 mm, max šírka 5 m
(možnosť nástreku RAL farbou)


 

Lamela s okienkami

Hliníková extrudovaná lamela s okienkami (zakryté priehľadným plastom), krycia výška 77 mm, max šírka 5 m (možnosť kombinácie s akoukoľvek farbou alebo imitáciou dreva, popř. lamelami se zateplením nebo bezzateplení)

 


 

Vetracia lamela

Hliníková extrudovaná lamela s vetracími okienkami, krycia výška 77 mm, max šírka 5 m (možnosť nástreku RAL farbou)


 

 
Farby
Prírodný vzhľad, dlhá životnosť

Prírodným vzhľadom na mieru Vašim predstavám. Veľmi široká ponuka drevených dekorov, prirodzený vzhľad materiálu, výrazná intenzita kresby štruktúry dreva. Dlhá životnosť a stálosť vďaka hliníkovým profilom.
 

BielaHnedá

 Strieborná
AL4

 Béžová
AL12

 Šedá
AL1

 Tmavá imitácia dreva
AL6 (imitácia dreva)

 


Zlatý dub
AL38 (imitácia dreva)

 Orech
AL16 (imitácia dreva)

 Renolit fólie
Podľa RENOLIT vzorkovníka

 RAL nebo NCS
Nástrek podľa RAL
alebo NCS vzorkovníka 2500 odtieňov farieb

 Železo-sľudové farby
Nástrek podľa vzorkovníka 21 odtieňov farieb