Vonkajšie Žalúzie

Vonkajšie žalúzie

 

Vonkajšie žalúzie elegantne dotvoria vzhľad každého domu, bytu aj administratívnej budovy. 
Poradíme vám s ich výberom, odmeriame potrebné rozmery, žalúzie vám vyrobíme na mieru a odborne namontujeme.

5 dôvodov pre vonkajšie žalúzie

 
Chladenie budov
Zatvorená vonkajšie žalúzie zadrží až 96% slnečnej energie a je oveľa účinnejšie ako žalúzie vnútorné, ktorá dosahuje len polovičné hodnoty. Vonkajšie žalúzie vybavené čidlami reagujú na slnko a poveternostné podmienky. Interiér je potom podľa potreby chránený proti ohrievaniu.

Svetelná pohoda
Zatvorená vonkajšie žalúzie zaistí takmer úplné zatmenie. Motorizované žalúzie vybavené čidlami zase plynule regulujú osvetlenie v dome. 

Ochrana súkromia
Vďaka správnemu nastaveniu lamiel bude vo vnútri svetlo, ale svedavci dovnútra neuvidia. Automatický pohyb žalúzií naviac odradí prípadných zlodejov. 

Kvalitné spracovanie
Lamely žalúzií sami vyrábame, preto sa dokážeme zaručiť za ich vysokú kvalitu. Na žalúzie získate záruku 5 rokov.

Jednoduché ovládanie
Stačí stlačiť tlačítko na diaľkovom ovládači. Svoje žalúzie môžete pohodlne ovládať hoci aj od pracovného stolu.
 

                           
Typy lamiel

 

Lamela Z90 PRO s medzilamelovým tesnením
Kde sú lamely S93 oblé, tam majú lamely Z90 PRO hrany. Poveternostným vplyvom ale odolávajú rovnako dobre a vynikajúca je aj ochrana proti slnečnému žiareniu a únikom tepla. Lamely do seba vďaka tvaru písmena Z skvelo zapadajú. Ľahko tak docielite takmer úlné zatemnenie.Lamela S93 s medzilamelovým tesnením
Vyniká dvojitým prehnutím, vďaka ktorému vydrží aj extrémne poveternostné podmienky.
Vďaka tvaru písmena S do seba jednotlivé lamely presne zapadajú a vytvárajú jednoliatu plochu bez medzier. Ešte lepšie tak chránia pred slnečným svitom a únikmi tepla.


Lamela Z70 s medzilamelovým tesnením
Vonkajšie žalúzie Z-70 sú technicky podobné ako vonkajšie žalúzie Z-90, ale vďaka menšej šírke lamiel pôsobí jemnejším a luxusnejším dojmom. Lamely v tvare písmena Z sú na hranách opatrené tesnením, ktoré zaisťuje dokonalé a veľmi tiché dosadanie.Lamela C80
Pozrite sa na lamelu z profilu a uvidíte písmeno C. Elegantný design zaisťuje žalúziám použiteľnosť na všetkých typoch budov. 
Žalúzie s lamelami C80 vám vyrobíme v rôznych rozmeroch, takže nimi ľahko zatienite aj väčšie sklenené plochy.Možnosti inštalácie

 

S krytom z hliníkového plechu                         V podomietkovej schránke

                     

 

Farby lamiel

 
Zlaďte svoje žalúzie s fasádou, dverami alebo garážovými bránami. Môžete vyberať zo 4 až 9 farieb.

Vodiace lišty, krycí plech, držiaky a ďalšie súčiastky sú v štandardnom prevedení strieborný elox, ale môžeme vám ich aj nalakovať. 
Farby lamiel Z90 a S93
Farby lamiel C80


Jednoduché ovládanie

 
Ideálne je ovládať svoje žalúzie pomocou elektropohonu. Motorizované žalúzie ponúkajú taktiež rad prísluženstva, ktoré ovládanie ešte viac uľahčí, chladí budovy a šetrí náklady na vykurovanie. 
  Pohony Somfy
Motory je možné ovládať diaľkovým ovládačom alebo nástenným tlačítkom. Vzťahuje sa na ne záruka 5 rokov a zvládnete ich ovládať aj skupinovo alebo systémom pre inteligentné ovládanie domácnosti.
 
 Diaľkové ovládanie
Stlačte tlačítko a žalúzie sa dajú do pohybu. Otočíte ovládacím kolieskom, naklopíte lamelu a regulujete svetlo vnikajúce do miestosti. Jednoduchšie ovládanie snáď ani nemôže byť. 
 
 Spínače a Prepínače
Drôtový smerový spínač predstavuje najjednoduchší spôsob ovládania žalúzií na elektropohon.

 

Záruky a Garancie


Záruka 5 rokov
Na nosné nepohyblivé časti žalúzií, ktoré nepodliehajú opotrebeniu (horný nosič, držiak horného nosiča a krycieho plechu, konzola vodiacej lišty a vodiace lišty), vám automaticky poskytujeme päťročnú záruku. 

Záruka 5 rokov
Zvláštnu záruku poskytujeme na povrchovú úpravu u lamiel C80, S93, Z93, krycích plechov, vodiacich líšt a všetkcýh lakovaných komponentov. Záruka sa nevzťahuje na zmenu farby častí alebo vyblednutie. Nezáleží pritom, či zmeny spôsobilo slnko, kondenzácia, kyslý dážď, alebo akýkoľvek iný vplyv počasia. 

Záruka 5 rokov na elektropohony Somfy
Kvalitu sme hľadali taktiež u dodávateľov elektrophonov. Našli sme ju u francúzskej spoločnosti Somfy, ktorá nám udelila známku Somfy Expert. Tá nás oprávňuje k poskytnutiu 5 ročnej záruky na trubkové pohony roliet a rolovacích brán.


Máte otázku? Napíšte nám...