Dvojkrídlové Brány

Dvojkrídlové brány

Dvojkrídlovými bránami vchádzali do garáží so svojimi Ladami a Škodami už naši starí rodičia. Obľúbené sú však dodnes. Preto sme zachovali klasickú technológiu, vylepšili materiály a preniesli túto českú klasiku do 21. storočia. Dvojkrídlové garážové brány sú ideálne najmä do nevykurovaných a čiastočne vykurovaných priestorov.

Krídlové brány v hliníkovom ráme

Trendom súčasnosti sú určite sekcionálne brány. Stále je však dopyt po klasických krídlových garážových bránach. Preto sme sa rozhodli vyjsť týmto požiadavkám v ústrety. Dvojkrídlové dvere sme obliekli do moderného šatu a ponúkame ich so všetkým, čo robí značku LOMAX kvalitnou. Stabilné české garáže dostali odolný hliníkový rám s priznanými závesmi a sekcie v akomkoľvek možnom dizajne.

Výhodou dvojkrídlových brán je ich univerzálnosť, jednoduchosť a možnosť použitia v novostavbách aj pri rekonštrukciách.  Dvojkrídlové brány vám vyrobíme na mieru. Môžete si vybrať otváranie dovnútra, alebo von, s kľučkou na pravej, alebo ľavej strane.
4 výhody dvojkrídlových garážových brán

 
Ideálne pre novostavby a rekonštrukcie.
Široký uhol plného otvárania brán 180°.
Brány vyrábame na mieru.
Rovnaké možnosti dekorov ako pri sekčných bránach.

Dolaďte dizajn podľa prelisov

Garážové brány možno ľahko zladiť s roletami na oknách alebo vchodových dverách. Môžete si vybrať z troch základných typov prelisov – z lamiel, vďaka ktorým vyzerajú ako rolovacie, bez prelisu alebo zo stredového prelisu.

Niečo navyše

Okrem farby, rôznych typov prelisov alebo okna si môžete dvojkrídlovú bránu prispôsobiť aj pomocou príslušenstva, ako sú napríklad vetracie mriežky, ktoré zabezpečujú cirkuláciu čerstvého vzduchu v garáži a vďaka integrovanej sieti proti hmyzu neprepustia dovnútra žiadnych bzučiacich návštevníkov. V zime potom môžete mriežku zatvoriť.


Stavebná pripravenosť a kovanie

Každá dvojkrídlová brána sa vyrába na mieru, takže nemusíte riešiť chýbajúce ani dodatočné centimetre. Vďaka možnostiam otvárania dovnútra a von sa brána prispôsobí aj tým najmenším priestorom.

 

Tepelná izolácia

Dvojkrídlové garážové brány nemajú prerušený tepelný most, preto sú vhodnejšie do nevykurovaných alebo čiastočne vykurovaných priestorov. Ak máte v garáži aj dielňu a trávite v nej veľa času, odporúčame vám radšej sekcionálne alebo rolovacie brány.

 

Jednoduché ovládanie

Dvojkrídlová brána sa ovláda ručne. Každá brána je vyrobená na mieru, môžete si vybrať kľučku na pravej alebo ľavej strane. To, či sa brána bude otvárať smerom von, alebo dovnútra, závisí aj od vás a od priestoru v garáži. Maximálny uhol otvorenia je vždy 180°.

 

Záruky a garancie

Sekcie pre dvojkrídlové garážové brány sa vyrábajú v Českej republike, preto na 100 % ručíme za ich kvalitu. Na panely použité ako výplň dvojkrídlových garážových brán poskytujeme svojim zákazníkom automaticky 10-ročnú záruku.


>>>Katalóg Brány.pdf<<<Máte otázku? Napíšte nám...