Sieťky proti Hmyzu

Okenné siete

Okenné sieťky sú najlepšou ochranou vášho obydlia proti dotieravému hmyzu. Konštrukcia siete proti hmyzu je vyrobená z hliníka. Prieniku hmyzu do obydlia zabraňuje sieť - poveternostným podmienkam odolné pogumované sklovlákno. Tieto okenné sieťky sú určené pre montáž na všetky typy plastových okien a eurookien.

Pri montáži nedochádza k priamemu zásahu do konštrukcie okna a nie je potrebné vŕtanie. Sieť sa pripevní pomocou háčikov o tesnenie okna. V ponuke je 7 typov háčikov vhodných pre všetky hrúbky okenných rámov, ktoré sú farebne prispôsobené k odtieňom sieťového profilu. Vďaka širokej farebnej škále, ktorú ponúkame, dokážete tieto siete doladiť ku každému oknu.

 

 

Prednosti & výhody

hliníkový rám
montáž nevyžaduje zásahy do rámu okna
vhodná pre okná bez odkvapu
farebné vyhotovenie rámu podľa vzorkovníka RAL, v imitácii dreva alebo potiahnutie renolitom
možnosť atypického vyhotovenia u sietí typu C1 a C2

Rozmery

minimálná šírka
300 mm
maximálná šírka
2000 mm
minimálná výška
300 mm
maximální výška
2000 mm
maximální plocha
3,6 m2

Dverové sieťky v ráme

Konštrukcia dverových sieťok je vyrobená z extrudovaného, lakovaného, hliníkového profilu s vnútornými rohmi. Farebné prevedenie rámu dverného sita môžete zvoliť v imitácii dreva alebo v akejkoľvek farbe RAL. Vďaka širokej škále farieb dverné sito vzhľadovo zladíte podľa potreby.

Montáž rámovej dverovej sieťky sa prevedie uchytením pomocou skrutiek alebo samolepiacou páskou na rám okna. Vďaka elegantnému a jedinečnému prevedeniu predelu nie je nutná dodatočná montáž madla.

Prednosti & výhody

Extrudovaný hliníkový rám s prierezom 31,5 × 12 mm
Vyššia tuhosť rámu
Jednoduchá montáž a demontáž
Farebné prevedenie rámu podľa vzorkovníka RAL a v imitácii dreva (Decoral)

Plisované siete proti hmyzu

Plisované siete proti hmyzu, ktoré sa otvárajú vertikálne a dodávajú sa s vopred zostaveným kitom so 4 mm spodným profilom v úrovni podlahy. Vopred namontovaný kit redukuje dobu inštalácie plisovanej siete a patentovaný systém umožňuje hladký a príjemný posun siete.
Certifikovaná plisovaná sieťovina je vyrobená z kvalitného materiálu odolného proti dažďu, UV žiareniu a vetru. Pre absenciu akýchkoľvek mechanizmov a boxov budú siete vždy fungovať, aj keď sa nebudú dlho používať. Ich demontáž anásledné čistenie sú veľmi jednoduché.

 

Prednosti & výhody

vertikálne otváranie
4 mm spodný profil
montáž do otvoru aj na ostenie
moderný dizajn

Štandardné farby

Sieťovina

čierna, sivá

Rám

RAL 1013, RAL 6005, RAL 7016, RAL 8017RAL 9010

Plastové diely

Biela, Slonová kosť, Hnedá, Čierna


Máte otázku? Napíšte nám...