Sieťky proti Hmyzu

Okenné siete

Okenné sieťky sú najlepšou ochranou vášho obydlia proti dotieravému hmyzu. Konštrukcia siete proti hmyzu je vyrobená z hliníka. Prieniku hmyzu do obydlia zabraňuje sieť - poveternostným podmienkam odolné pogumované sklovlákno. Tieto okenné sieťky sú určené pre montáž na všetky typy plastových okien a eurookien.

Pri montáži nedochádza k priamemu zásahu do konštrukcie okna a nie je potrebné vŕtanie. Sieť sa pripevní pomocou háčikov o tesnenie okna. V ponuke je 7 typov háčikov vhodných pre všetky hrúbky okenných rámov, ktoré sú farebne prispôsobené k odtieňom sieťového profilu. Vďaka širokej farebnej škále, ktorú ponúkame, dokážete tieto siete doladiť ku každému oknu.

 

 

Prednosti & výhody

hliníkový rám
montáž nevyžaduje zásahy do rámu okna
vhodná pre okná bez odkvapu
farebné vyhotovenie rámu podľa vzorkovníka RAL, v imitácii dreva alebo potiahnutie renolitom
možnosť atypického vyhotovenia u sietí typu C1 a C2

Rozmery

minimálná šírka
300 mm
maximálná šírka
2000 mm
minimálná výška
300 mm
maximální výška
2000 mm
maximální plocha
3,6 m2

Dverové sieťky v ráme

Konštrukcia dverových sieťok je vyrobená z extrudovaného, lakovaného, hliníkového profilu s vnútornými rohmi. Tento ponúkame v šiestich, najčastejšie sa vyskytujúcich odtieňoch okien a dverí.

Montáž rámovej dverovej sieťky sa prevedie uchytením pomocou skrutiek alebo samolepiacou páskou na rám okna. Vďaka elegantnému a jedinečnému prevedeniu predelu nie je nutná dodatočná montáž madla.
​​​​​​​

 


Máte otázku? Napíšte nám...