Rolovacie siete dverné

Rolovacie siete dverné

Dverné rolovacie siete proti hmyzu Climax sú ideálnym riešením pre dvere, okolo ktorých je málo priestoru na manipuláciu. Výhodou je rýchle vytiahnutiesiete do ochranného boxu vždy, keď potrebujete prejsť dvermi. Vytiahnutá sieť je fixovaná magnetom. Rolovacia dverná sieť sa hodí pre všetky balkónové dvere alebo vstupy na terasu.
 

Prečo kúpiť dverné rolavacie siete?

Dverné rolovacie siete na mieru sú obľúbenou alternatívou k posuvným a otvárateľným sieťamproti hmyzu. Sieťovina zo sklolaminátového vlákna nepodlieha korózii a dobre znáša teplotné rozdiely. Navyše je na okne prakticky neviditeľná. Môžete vyberať zo štandardnej čiernej alebo sivej sieťoviny. 
 


 Rolovacie siete proti hmyzu (dverné) rolo magnet

Dverná sieť Rolo magnet je účinnou a praktickou ochranou proti hmyzu. Hlavnými výhodami tejto siete sú jednoduchá manipulácia, priestorová nenáročnosť a vzhľad. Jej využitie je všade tam, kde nie je dostatok miesta pre otvárateľnú či posuvnú dvernú sieť. Rolo magnet je samonavíjacia rolovacia sieť s úložným boxom, v ktorom je sieť po zatiahnutí chránená. Rám siete je vyrobený z extrudovaného profilu, ktorý zaručuje vysokú pevnosť a stabilitu. Sieť je vedená vo vodiacich lištách vybavených tesniacou kefkou. Sieť po vytiahnutí zafixujete magnetom. 
Sieťovina je štandardne sivá alebo čierna. Nepodlieha korózii, dobre znáša teplotné rozdiely a na okne je prakticky neviditeľná.