Priemyselné Brány

 
 
Priemyselné brány sú využívané k uzatváraniu stavebných otvorov určených prevažne pre vozidlá alebo manipuláciu s materiálom, a to ako vo vstupe, tak aj vo vnútri budovy. Najčastejšie použitie týchto brán je v priemyselných objektoch, ako sú výrobné haly, sklady, garáže, autoservisy alebo umývacie linky.

V našom vlastnom technickom a vývojovom centre sme schopní vyrobiť brány i podľa najnáročnejších požiadaviek zákazníka. Nájdeme riešenie, či už je Váš projekt akýkoľvek.


Priemyselné brány dodávame v značkách

Prednosti priemyselných brán:

komplexné služby výroby "na kľúč"
rýchlosť inštalácie
vylepšenie pracovných podmienok
spoľahlivé fungovanie
dlhá životnosť
zníženie hladiny hluku
snížení tepelných ztrát
jednoduchá obsluha
vysoká bezpečnosť
atraktívny design
ľahká možnosť údržby


Vďaka týmto prednostiam priemyselných brán a priaznivej cene, pri najvyššej kvalite a nadštandardných záručných podmienkach, sú tieto brány ideálnym riešením pre akýkoľvek projekt.

Technické riešenie

Krídlo brány pozostáva zo sekcií 50 alebo 61 cm vysokých. Sendvičová sekcie s hrúbkou 40 mm je tvorená vnútorným a vonkajším oceľovým plášťom (0,5 mm) spojeným polyuretánovou penou.
Sekčné brány sú nadľahčované vyrovnávacou pružinou. Ručné ovládanie malých a stredných brán je tak veľmi jednoduché a nevyžaduje veľkú fyzickú silu.
Rôzne systémy kovania umožňujú prispôsobiť vráta takmer každej stavebnej situácii pri novostavbe aj u renovácie. Brány sú montované do úplne hotových stavebných otvorov či nosných konštrukcií vrátane hotovej podlahy. Pre priemyselné brány je minimálna výška nadpražia 250 mm, a to ako pre brány bez pohonu, tak s pohonom.
 

Design
Vzhľad našich brány je okrem kvalitného prevedenia a spoľahlivosti garážových brán ďalším významným prvkom, na ktorý kladieme mimoriadny dôraz. Atraktívny garážové brány totiž umocní estetickú jedinečnosť Vášho domu. Vyberte si aj Vy z bohatej ponuky farieb, dekorov, doplnkov a dizajnov.

Typy panelov garážových brán
Hladký - H: úplne hladký povrch
Woodgrain - W: povrch imitujúci štruktúru dreva, výborne odoláva mechanickému poškodeniu
Stucco - T: povrch je charakteristický pravidelnými výstupkami, výborne odoláva mechanickému poškodeniu
Mikrol - HM: vonkajší plech hladká mikrodrážkami, vnútorný plech hladká lamela


 


Systém pojazdov sekčných brán