Posuvné siete

Posuvné siete

Posuvné siete proti hmyzu Climax vám zaručia pokojný spánok. Sú vhodné najmä do veľkých posuvných dverí. Využijete ich však taktiež na francúzske okná alebo pre vstupy na terasu. Pri ich inštalácii je potrebné počítať s dostatočným priestorom na posúvanie siete nabok. Vďaka integrovaným pojazdovým kolieskam je manipulácia s nimi hladká a tichá.
 

Prečo kúpiť posuvné siete?

Nemáte pred dvermi dosť miesta na otváraciu sieť? Potom sú pre vás ideálne posuvné siete na mieru. Sú fixované v lištách a kotvené na stenu alebo rám okna a dverí. Sieť sa posúva držadlom a je vybavená tesniacou kefkou. Sieťovinu môžete zvoliť sivú, čiernu, priehľadnú, špeciálnu protipeľovúpre alergikov alebo zosilnenú. Zosilnená sieťovina sa hodí do priestorov, kde sa pohybujú malé deti a zvieratá.
 


 Posuvné siete proti hmyzu v lištách

Predstavujú účinnú a praktickú ochranu proti obťažujúcemu hmyzu. Tento typ je určený predovšetkým pre veľké francúzske okná alebo terasové dvere. Výhodou posuvnej siete je jej priestorová nenáročnosť. Nemáte dosť priestoru pred dvermi na umiestnenie otváracej siete? Výbornou alternatívou je posuvná sieť, ktorá je fixovaná v lištách a kotvená na stenu alebo na rám okna či dverí. Sieť je vybavená tesniacou kefkou. Tichý a hladký chod zaisťujú pojazdové kolieska. 
Rám krídla siete je vyrobený z pevného a odolného extrudovaného profilu 60 × 13 mm rovnako ako vodiace lišty. Maximálny rozmer posuvnej siete je 170 × 250 cm.
Sieťovinu si môžete zvoliť v niekoľkých variantoch – na výber je sivá, čierna, priehľadná, protipeľová aj zosilnená sieťovina pre bezpečnosť detí aj domácich maznáčikov.


 Posuvné siete proti hmyzu v rámu r1

Ide o jednokrídlovú sieť usadenú vo väčšom obvodovom ráme, v ktorom sa potom pohybuje. Preto je táto sieť vhodná najmä pre posuvné dvere či francúzske okná. 
Sieť proti hmyzu v ráme R1 disponuje tesniaco kefkou a obojstranným držadlom. Tichý a hladký chod zaisťujú pojazdové kolieska. Extrudované profily rámu aj krídla siete zaručujú vysokú stabilitu a pevnosť. Posuvná sieť proti hmyzu v ráme R1 sa skladá z rámu posuvného krídla, v ktorom je vypnutá sieť, a z obvodového rámu. Obvodový rám je vyrobený z extrudovaného profilu 60 × 13 mm, rám siete potom z extrudovaného profilu s rozmermi 31,5 × 22,5 mm. Maximálne rozmery celého výrobku sú 340 × 250 cm.
 


 Posuvné siete proti hmyzu v rámu r2

Dve posuvné krídla so sieťami ukotvené v jednom ráme sa dokážupohybovať nezávisle od seba poskytujúc pohodlný priechod na terasu. Zároveň poskytujú dokonalú a zdraviu neškodnú ochranu pred obťažujúcim hmyzom. Tento systém je vhodný pre posuvné dvere alebo veľké francúzske okná až do šírky 3,4 m. Extrudované profily rámu R2 (31,5 × 22,5 mm) aj krídel siete (60 × 13 mm) zaručujú vysokú stabilitu a pevnosť. Maximálne rozmery celého výrobku sú 340 × 250 cm. Tichý a hladký chod zaisťujú pojazdové kolieska. 
Sieť je vybavená tesniacou kefkou a obojstranným držadlom. Sieťovinu si môžete zvoliť v niekoľkých variantoch – na výber je sivá, čierna, priehľadná, protipeľová aj bezpečnostná zosilnená sieťovina.