Excellent brány

EXCELLENT BRÁNY

 
Spoločnosť Lomax Vám predstavuje novinku v sortimente garážových brán. Garážové brány najvyššej kvality - "Lomax Excellent"!

Tieto brány sú vyrobené z vysoko kvalitných komponentov s maximálnou životnosťou a uspokojí aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Ako vždy u Lomax používame špičkovo spracované panely vlastnej českej výroby s nadštandardnou zárukou 10 rokov.

Vonkajší vzhľad brány možno samozrejme prispôsobiť akéjkoľvek požiadavke a ani neobvyklé želanie vyladiť ich dizajn podľa Vašich individuálnych predstáv nás nezaskočí. Radi spoločne s Vami tvoríme originálne a nové riešenia. Vďaka spojeniu zákazkovej výroby s možnosťou doplniť vráta kreatívnymi nerezovými prvkami na želanie, presklením či ďalším príslušenstvom tak môžeme, bez kompromisov, podčiarknuť jedinečnosť Vášho domova.

To najdôležitejšie pri bránach Excellent sa však skrýva vnútri garáže. Desiatky konštrukčných vylepšení predstavujú v súčasnosti absolútny vrchol v dizajne, bezpečnosti a kvalite garážových brán. Ich výsledkom je plynulejší a tichší chod brány, zvýšená bezpečnosť pri manipulácii, dokonale vyladený design viditeľných komponentov, proste skutočne excelentné riešenie pre Vašu garáž. Lomax týmto krokom naštartoval nový smer vo výrobe brán a komplexnú starostlivosť o svojich zákazníkov.

Pomyselnou čerešničkou na torte pri bránach "Excellent" môže byť ich ovládanie. Ponúkame širokú škálu ovládacích prvkov. Klasické diaľkové ovládače, možnosť otvárania brán čipom, kódovou klávesnicou, snímačom odtlačkov prstov, mobilným telefónom alebo možno použiť systém ovládania HomeLink zabudovaný priamo vo Vašom aute.